BE FREE

Neviazaná a neriadená zábava (bez vedenia hodiny lektorom) v poobedných hodinách v priestoroch BejbyGymu. Určená pre všetky detičky, ktoré nemajú radi organizované hodiny, alebo sa len chcú prísť zabaviť a vyšantiť s pomôckami a hračkami v našom BejbyGyme. ?

Pre koho?
Pre detičky 1 – 3 roky (resp. na základe dohody)

Čo je k dispozícii?
Hračky v detskom kútiku, a pomôcky z lekcií Bejby-fitu – veľké aj malé fitlopty, overbally, veľké molitanové prekážky, preliezací tunel, balančné pomôcky, prekážková dráha, padák, hudobné nástroje, masážne loptičky, bilibá…….

Kedy?
BE FREE sa koná vždy po predchádzajúcej dohode s lektorkou. V jesenných a zimných mesiacoch sa koná pravidelne, a po zvyšok roka v prípade nepriaznivého počasia 🙂 info o aktuálnych BE FREE nájdete vždy na Facebooku v skupine BE FREE 🙂

Za koľko?
Jedno BE FREE  pre účastníkov našich vedených kurzov – členský príspevok 3€
Jedno BE FREE pre ostatných – členský príspevok 3,50€
Permanentka 10x  BE FREE + 1x BE FREE  – členský príspevok 30€/35€

Ako na to?
Keďže počet miest je obmedzený, je potrebné sa dopredu (deň vopred) nahlásiť – bližšie informácie o jednotlivých BE FREE a aj o počte miest na ne nájdete v skupine BE FREE na facebooku, kde sa môžte v komentároch pod jednotlivými príspevkami jednoducho na BE FREE prihlásiť. Ak Facebook nemáte, môžte sa hlásiť na čísle  0915 728 696.

 

Tešíme sa na Vás ?